Strategy . Branding . Communication . Web Design . Print . Foto . Video

Strategy . Branding . Communication . Web Design . Print . Foto . Video .

Po zielonej stronie miasta

Osiedle Naturama Osiedle Naturama

NICKEL Development  Branża deweloperska  Poznań

Naturama to projekt skierowany do ludzi ceniących otwartość i przestrzeń. Pracujących z domu, wypoczywających wokół domu, ale chcących uczestniczyć w miejskim życiu - kiedy przyjdzie na to ochota. Stworzyliśmy piękną oprawę dla tego projektu angazżując trzy pokolenia i korzystając z uroków natury.. 

Projekty www i mobile

Stworzyliśmy dedykowaną stronę www dla tej inwestycji. Całe zadanie zostało wykonane zgodnie ze sztuką projektowania UX/UI. Na początkowym etapie prac określiliśmy funkcjonalności i zakładki, które muszą zostać zaimplementowane. Projekt graficzny przygotowaliśmy tak, aby strona była jak najbardziej intuicyjna i nie sprawiała trudności przy korzystaniu z niej. Cała strona jest oczywiście responsywna, co oznacza, że również na telefonach czy tabletach, odbiorcy mogą znaleźć informacje, których szukają.

Działania w social mediach

Działania w social mediach

Prowadzimy dedykowane profile na facebooku oraz instagramie. Treści, które przygotowujemy są różnorodne, a grafiki i animacje wyróżniają się w morzu niezliczonej ilości zdjęć, które widzimy każdego dnia. Działania organiczne uzupełniamy kampaniami reklamowymi. Budżety oraz reklamy dopasowujemy do danego okresu oraz kontrolujemy i optymalizujemy po wdrożeniu.

Świat social mediów opanowały formaty story i rolek. Nie pozostawiamy branży deweloperskiej w tyle. W miesięcznym planie działania uwzględniamy krótkie filmy, wszystkie autorskie, ze wspólnej sesji foto i wideo.