Branding . Digital . Web Design . Print

Branding . Digital . Web Design . Print .

Inwestycja w Szczecinie

ODRZAŃSKIE BULVARY ODRZAŃSKIE BULVARY

Unlimitted • Branża deweloperska • Szczecin

Znane i lubiane bulwary w Szczecinie, a tuż obok nowy projekt deweloperski UNLIMITTED.  Jak została zaprezentowana ich oferta? Zobaczcie!

Identyfikacja wizualna marki

Identyfikacja wizualna marki

Nietuzinkowy projekt wymaga nietuzinkowych rozwiązań. Takie właśnie jest logo Odrzańskich Bulwarów: interesujące, nowoczesne i stylowe. Przy jego projekcie zaszaleliśmy, dlatego branding uzupełniliśmy naszymi ulubionymi kolorami. Stonowanym grafitem i bielą oraz wybijającym się pomarańczem.

Projekt www

Przy tworzeniu strony internetowej również postawiliśmy na niestandardowe rozwiązanie. Na stronie głównej pojawiły się kręcone przez nas filmy z okolicy inwestycji. Jest się czym chwalić, bo mogliśmy polatać nad Odrą i szczecińską Łasztownią, a odbijające się w wodzie słońce, z widokiem na najlepszą część Szczecina, robi wrażenie. Na stronie nie zabrakło najważniejszych narzędzi, czyli wyszukiwarek i cenników mieszkań, które dopasowane są również do urządzeń mobilnych.

Materiały drukowane

Prace nad projektem zakończyliśmy ulotką sprzedażową. Na stosunkowo małej, bo liczącej 4 strony, ulotce umieściliśmy wszystkie najważniejsze informacje, a do tego część starego miasta, katedry, zamku i Odry.