Branding . Digital . Web Design . Print

Branding . Digital . Web Design . Print .

Event Otwarcia Inwestycji

KOŁOBRZEGU KOŁOBRZEGU

NICKEL Development • Branża apartamentów inwestycyjnych • Kołobrzeg

Co prawda projekt przekazany w nasze ręce ale zaopiekowany jak nasz własny.  Wsparliśmy NICKEL Development w bieżącej obsłudze klienta i sprzedaży oraz zorganizowaliśmy Dzień Otwarty z odsłonięciem atrakcji okolicy - Mewy Kapitana Marciana.

Premiera inwestycji

Premiera inwestycji

Zorganizowaliśmy wydarzenie z okazji zakończenia inwestycji, na które zaprosiliśmy wszystkich partnerów projektu - inwestorów, architektów, radnych i oczywiście klientów. Catering, leżaki, DJ, van z prosecco - to wszystko czekało na gości eventu. 

Kapitan Marian

Kim jest Marian?  Wizytówką Kołobrzegu, gościem honorowym, charakterystycznym punktem na mapie największego polskiego uzdrowiska. To część inicjatywy mającej na celu stworzenie rzeźb-mew, w różnych miejscach w Kołobrzegu, będących atrakcją turystyczną i wyróżnikiem miasta. Kapitan Marian, który stanął dzięki nam przy inwestycji Nickel Development i był pierwszą z cyklu rzeźbą na Podczelu.

Rzeźbę zaprojektował Darek Jakubowski, wykonał – Pracownia Rzeźbiarska Romuald Wiśniewski

Social media

Zadbaliśmy o profil na instagramie i zamieniliśmy go w wizytówkę inwestycji. Dzięki unikatowej siatce zdjęć, przykuwa oko i wzbudza ciekawość, a jak wszyscy wiemy, ciekawość to pierwszy stopień do… przejścia na stronę inwestycji i obejrzenia oferty.

Opis do sociali (sesja)

W ramach uzupełnienia naszych działań, zorganizowaliśmy sesję zdjęciową, której efekty służyły nam w reklamach i social mediach projektu.