Branding . Communication . UX & UI Design . Website .

 Branding . Communication . UX & UI Design . Website . .

Apartamenty inwestycyjne premium

MONTIMARE MONTIMARE

MONTIMARE . Branża nieruchomości . Polska

Ogólnokrajowy projekt zrzeszający oferty apartamentów inwestycyjnych premium w całej Polsce, w którego tworzeniu mogliśmy uczestniczyć od samiuśkiego początku. Wszystko oczywiście na wysokim jak Rysy poziomie.

Branding

Na samym początku odrobiliśmy zadanie domowe ze słowotwórstwa i z połączenia słów “monti” (góra) oraz “mare” (morze) utworzyliśmy zapadającą w pamięć nazwę całego projektu. “Montimare” nawiązuje do szerokiej oferty inwestycji premium, których lokalizacje znajdują się w całej Polsce… od morza aż po góry. 

Logotyp opiera się na eleganckim, czytelnym foncie, a wybrana paleta barw wywołuje w odbiorcy uczucie relaksu, oddechu i spokoju.

Strona internetowa

Strona internetowa

Za stroną internetową Montimare kryje się rozbudowany projekt funkcjonalności użytkowych. Naszym głównym zadaniem było scalenie kilkunastu ofert różnych inwestycji w prosty i intuicyjny interfejs. Na stronie nie zabrakło sekcji dla klientów oraz nowych firm chętnych na rozpoczęcie współpracy. Całość dopełnia poradnik, w którym publikowane są eksperckie treści wpływające na pozytywny odbiór marki.