Branding . Digital . Print . Ads

Branding . Digital . Print . Ads .

Osiedle na północy Szczecina

AURA Warszewo AURA Warszewo

Vastbouw • Branża deweloperska • Szczecin

Osiedle na północy Szczecina, graniczące bezpośrednio z naturą. Przyjedź i sam zobacz jak tutejsza Aura zachwyca. Tylko pamiętaj, że możesz zechcieć zostać tu na dłużej.

Identyfikacja wizualna marki

Identyfikacja wizualna marki

Postawiliśmy na elegancki minimalizm. Delikatny, ale czytelny font w przyjemnym, fioletowym odcieniu, który wywołuje przyjemne uczucie komfortu. Kolorystyka zainspirowana została kolorami nieba przy zachodach i wschodach słońca. Fundament brandingu stanowią tutaj łuki, powtarzające się w wielu wersjach oraz ich obrysy.

Katalog

Przy wprowadzaniu oferty na rynek stworzyliśmy również katalog sprzedażowy osiedla. Całość, zaprojektowana zgodnie ze stworzoną identyfikacją, wypełniona jest najważniejszymi informacjami o inwestycji, okolicy, zdjęciami oraz wizualizacjami, przy których tworzeniu również braliśmy udział.

Reklamy

Nad premierowym setem reklam dla AURY pracowało nam się bardzo przyjemnie. W sumie nic dziwnego. Stworzony branding jak i dopracowane szczegółowo wizualizacje zaowocowały wyróżniającymi się reklamami, a co najważniejsze - dużym zainteresowaniem wśród klientów.