Branding . Digital . Social Media . Web Design . Print

Branding . Digital . Social Media . Web Design . Print .

Holistyczny wypoczynek

NICKEL Hospitality NICKEL Hospitality

NICKEL Development  Branża aparthotelowa  Polska

Nowa sieć holistycznych obiektów wypoczynkowych w Polsce? Od samego początku to brzmiało jak ciekawe wyzwanie. Stworzona została nowa spółka NICKEL HOSPITALITY, która zajmuje się inwestycjami typu second home w polskich kurortach w górach i nad morzem, a także, w niedalekiej przyszłości, w dużych miastach w Polsce.

Brand

Spółka matka NICKEL Development była tutaj największą inspiracją. Zważając na ponad 25-letnie doświadczenie i renomę marki, stworzyliśmy nazwę i logo, które czerpie z oryginału. Zostało odchudzone i dospawane do nowych produktów dewelopera, jednocześnie je wyżej pozycjonując.

NICKEL Hospitality posiada aktualnie dwie inwestycje typu second home w swoim portfelu NICKEL Resort&Spa Kołobrzeg - Grzybowo oraz Nickel Resort&Spa Szklarska Poręba, przy których także pracujemy od samego początku.

Projekty www i mobile

Zadbaliśmy o stworzenie nie tylko estetycznej, ale także funkcjonalnej strony internetowej. Na stronie można podziwiać wszystkie realizowane i dostępne projekty wypoczynkowe, misję i wartości marki, jak i model biznesowy obiektów.