Branding . Digital . Web Design . Print

Branding . Digital . Web Design . Print .

Nowe osiedle we Wrocławiu

MOTTO WOJNÓW MOTTO WOJNÓW

DOM.developer  • Branża deweloperska • Wrocław

Jakie jest nasze motto w życiu? Nad tym zastanawialiśmy się razem z DOM.developer przy okazji ich inwestycji na wrocławskim Wojnowie. Wiemy, że rodzina nie jest tylko czymś ważnym. Ona jest wszystkim. Razem stworzyliśmy dla nich wygodne miejsce do życia w pięknej oprawie. 

Identyfikacja wizualna marki

Identyfikacja wizualna marki

Przy tworzeniu logotypu zainspirowaliśmy się samą architekturą tego projektu. Strzeliste dachy stały się elementem rozpoznawalnym inwestycji i tym samym znalazły odzwierciedlenie w logo. Wszystko ubraliśmy z złoty odcień drewna, który pojawia się również na elewacji budynków.

Projekty www i mobile

Dla tego projektu stworzyliśmy niezależną, responsywną stronę internetową. Najważniejszą nawigację stanowi zakotwiczone, podwieszane menu górne, do którego odbiorca ma nieograniczony dostęp. Zachowaliśmy motyw strzelistych dachów, który nawiązuje zarówno do architektury, jak i logotypu.

Strony mobilne zawsze wymagają osobnego podejścia i graficznego projektu. Klucz tkwi w tym, aby dopasowując stronę do małych rozdzielczości, ułożyć wszystkie elementy w prosty i łatwo dostępny dla odbiorcy sposób.