Branding . Digital . Web Design . Print

Branding . Digital . Web Design . Print .

Nowa inwestycja w Szczecinie

KUTRZEBY 12 KUTRZEBY 12

Vastbouw • Branża deweloperska • Szczecin

Kto nie chciałby mieszkać tuż przy parku? Dla szczecińskiego oddziału VastBouw stworzyliśmy full branding i wspólnymi siłami szukamy nowych mieszkańców Kutrzeby 12.

Identyfikacja wizualna marki

Identyfikacja wizualna marki

Firma Vastbouw zgłosiła się do nas z projektem, który mieliśmy poprowadzić od początku do końca. Zaczynając od nazwy, poprzez wizualizacje, folder sprzedażowy, kończąc na reklamach. To jest to, co misie lubią najbardziej. Opracowaliśmy logotyp i kolory przewodnie inwestycji, które nawiązują do natury: zieleni pobliskiego parku oraz drewna w elewacji.

Projekt www i druk

Z Vastbouw mieliśmy przyjemność przeprowadzić całkowitą zmianę ich strony internetowej. Zależało nam na intuicyjności i jak najmniejszej konieczności scrollowania w poszukiwaniu informacji. Ubraliśmy to w nowoczesny rozkład, a dla wszystkich podstron dostępnych inwestycji stworzyliśmy szablon. Dzięki temu cała strona zachowuje spójność, pomimo łączenia różnych projektów.

Katalog zaprojektowaliśmy z zachowaniem uzgodnionej wcześniej identyfikacji wizualnej oraz kierunku sprzedażowego inwestycji. Duże wizualizacje pokryte lakierem UV, który podbił nasycenie kolorów, najważniejsze informacje oraz rzuty przykładowych mieszkań. Wszystko ubrane w kremową, minimalistyczną okładkę soft touch.