Branding . Web Design . DTP . Photo

Branding . Web Design . DTP . Photo .

Boski wypoczynek? To tutaj!

Boska Gąska Boska Gąska

Chodakowscy  Branża turystyczna  Gąski

Centrum boskiego wypoczynku pośród fal w nadmorskich Gąskach. Na urlopie, w długie weekendy, święta i dla tych szczęśliwców, którzy mogą pracować zdalnie. Są tu jacyś chętni?

Logo

Od razu zakochaliśmy się w propozycji nazwy Boskiej Gąski, a w naszych głowach powstało mnóstwo różnych kierunków, w których moglibyśmy pójść. Polska nazwa nawiązująca do miejscowości, w której znajdują się domki wypoczynkowe, jednocześnie puszczająca przysłowiowe “oczko” do odbiorcy.

Główne logo projektu oparte jest na kształcie nowoczesnych stodół, w który wpisana jest również wszystkim dobrze znana gęś. Postanowiliśmy zachować linearny charakter znaku, aby był on czytelny na firmowych gadżetach, niezależnie od ich wielkości: ręczniki, kubki, leżaki czy neon.

Brand

Pamiętacie, jak pisaliśmy o puszczaniu oczka? My też postanowiliśmy je puścić. Dla całego projektu stworzyliśmy alternatywny sygnet, który został wykorzystany m.in. w stopce strony internetowej oraz na papierze firmowym regulaminów. To nawiązanie dodaje całemu projektowi jeszcze większej boskości.

Projekty www i mobile

Zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy stronę internetową, w której zaimplementowany został system rezerwacyjny domków rekreacyjnych. Oczywiście wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z zasadami projektowania UX/UI oraz z uwzględnieniem responsywności i pozycjonujących treści SEO.

Sesja zdjęciowa

Zrealizowaliśmy także sesję zdjęciową świeżo wykończonych domków gotowych na przyjęcie pierwszych gości. Nam samym marzy się wypoczynek w takich wnętrzach. Na workaction też byłoby dobre!